Неділя, 05.05.2024, 21:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Троїцька загальноосвітня школа I ступеня

Форма входу

Відбулися заходи

На виконання Указу Президента України від 22.01.2016 № 17/2016 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10.02.2017 № 52 «Про відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років», листа Українського інституту національної пам'яті від 20.02.2018 № 02/312

Було проведено в навчальному закладі наступне:

  • Виховну годину на тему «Символи моєї держави»;
  • Виставку малюнків.

 

Свято в селі Троїцьке для вас, дорогі наші Жінки .

Чому саме зараз, на початку весни, ми зустрічаємо це свято, свято вшанування жінки-трудівниці, жінки-матері, коханої, єдиної, неповторної, свято 8 Березня? Бо саме весною пробуджується земля, відроджується все живе. Весною у зем­лю хлібороб кидає добірне зерно, щоб виріс з нього здоровий, добротний колос. А я хочу, щоб саме напередодні жіночого свята у душу кожного з нас лягла зернина, яка проросте добротою, щедрістю, любов'ю одне до одного.

Ми зібралися у нашому сільському колі — серед батьків і знайомих, мам і бабусь, серед жителів нашого мальовничого Троїцького на свято, де панували щирість і добро. То ж зібрали тепло своїх сердець і подарували його нашим жінкам.

На наше весняне свято завітали чудові гості – багатодітні мами, про яких хочеться багато розповідати доброго і навіть героїчного. Найніжніші,

найсокровеніші, найкращі слова ми говоримо для них. І все прекрасне в людині — від променів сонця і від молока матері. Бо немає любові сильнішої від материнської, немає ніжності ніжнішої від ласки і клопотів материнських. Кожна з матерів які проживають у селі — це відома та шанована людина, бо її дітей хвалять сусіди, їх пам’ятають як старанних і працьовитих школярів, ніхто з них не осоромив свою родину і свою малу батьківщину, у трудових колективах їх діти мають добру славу і користуються авторитетом, а вже дорослі успішні діти будують власні родини, так схожі на материнські… Тож свої теплі слова ми адресували їм:

Черняєва Любов Леонтіівна - мама шести дітей : Віктор, Зінаїда, Сергій, Василь, Тетяна, Світлана. Продовжуючи звичаї успішної та дружної родини, вони є гарними батьками та господарями, з повагою ставляться до неньки , дякуючи за збагачене щедротами материнського серця світле дитинство. Родина багата на онуків та правнуків, сімейні традиції є добрим прикладом для наслідування односельців.

  • Сазанова Олена Іванівна – разом з чоловіком Олексієм Анатолійовичем мають п’ятьох дітей. Андрій, Аркадій, Наталія вже дорослі. Тож виховують і ставлять на ноги найменших - Олега та Анастасію. Добрі традиції та любов до праці передаються у цій родині дітям і онукам.

Бобровник Поліна Микитівна разом з чоловіком виховали п'ятьох дітей: Тетяну, Сергія, Зою, Олену та Світлану. Вони материнська гордість і втіха. Діти в цій родині виросли чуйними людьми, працьовитими.

Дедерчук Наталія Іванівна дала життя п’ятьом дітям. Має двох синів Олексій та Микола, доньки Олена , Раїса, Люба.

Мамину долю перейняла найменша донька Олена.

Води Олена Володимирівна, є також мамою шести дітей: має синів Євгена, Олега та доньки Діана, Олександра, Софія, Наталія.

Вітали на нашому святі жінку-матусю, жінку-трудівницю Астахову Євдокію Іванівну. Вона народилася в Троїцькому, в селянській сім’ї. Життєвий шлях цієї жінки-трудівниці був далекий від безхмарного. За 80 років свого нелегкого життя вона була свідком як трагічних, так і величних сторінок вітчизняної історії. На долю цієї простої жінки-трудівниці припали воєнне лихоліття, відбудова народного господарства, комуністичні п’ятирічки, перебудова, незалежність України.
Усе життя Євдокія Іванівна пропрацювала в місцевому колгоспі. Праця була важкою: більше 40 років невтомно працювала дояркою і пройшла усі випробування долі з гідністю та вірою в серці, адже її людяність, доброта, працелюбність подолали всі негаразди. Має дружню та міцну родину — 2 дітей, онуків та правнуків. Незважаючи на свій поважний вік,
залишається душею та берегинею роду, долає труднощі життя.

Слова вдячності та найкращі побажання звучали для присутніх жінок-трудівниць: Кізілової Раїси Іванівни, Кізілової Надії Олександрівни, Оберніхіної Надії Григорівни, Хребтової Євдокії Федосіївни, Черненко Альбіни Пилипівни. У кожної з них трудовий стаж налічує більше 40 років. Таких жінок-трудівниць в нашому селі багато, та на жаль вже дехто не може прийти на зустріч за відсутністю здоров’я.

Учні школи разом з педагогами вітали своїх матусь та бабусь з Жіночим святом .

А на завершення всі почастувалися солодощами. То ж бажаємо усім жінкам міцного здоров’я, великого сімейного щастя, злагоди у сім’ях, весняного гарного настрою, затишку та достатку, щоб діти ваші і онуки приносили Вам тільки радість і втіху!

 

 

 

 

 

 

  В навчальному закладі відбулася виховна година присвячена 100 - річчю події під Крутами. Школярі ознайомилися з подіями 29 січня 1918 року, подивилися презентацію, читали вірші.

 

 Памяті героїв Крут присвячується!

 29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю , назва якої – Крути!

 Крути – це великий перелом на межі двох століть. Ми вчитуємось у цю сторінку історії. Читаємо і не розуміємо: чому так сталось? Чому ніхто не помітив у той радісний час визволення України, що на нашу землю насувалась чорна тінь?

 А вороги України не спали. Більшовицька Москва проголошувала інтернаціональні гасла, а насправді готувала армію і зброю для війни з Україною.

 УКРАЇНО! Віки шуміли над тобою і забирали у народу не одну мирну днину: шматували тебе міжусобиці князів і нищили твою державність.

  Аркан на шию твоїм дітям закладали ординці татаро-монгольських ханів.

 Мечем і вогнем випалювали наш корінь польські пани, втоптували у гній рідну мову, гвалтували твою пісню. Запроторювали на Сибірську каторгу російські царі наймудріших і наймужніших синів і дочок. Морили лютим голодом у 20-30 роках, якого ще не знала людська цивілізація. Спопелями твою вроду в канцтаборах німецькі фашисти. За тебе помирали студенти – твій цвіт, Україно, в 1918 році.

 

 Як сніги покриють землю

Рядном білим, не забудь

Спом’янути тую славу,

Що лишилась нам з-під Крут.

 

Триста юних, одчайдушних...

Стократ більший був там враг –

Не вступились, не подались,

Всі лягли там на полях.

 

Вічну славу здобували

України біля Крут,

Не забудь героїв триста,

Спомяни їх – не забудь!

 Світова історія знає багато жертв в ім’я ідей, але аналогічної Крутам не було.

  • 29 січня 1918 року біля невеличкої станції Крути на Чернігівщині сталась трагедія, яка сколихала, пробудила всю Україну. У цей день жменька юнаків у нерівному бою віддала своє життя, але відстояла честь України... Цієї станції немає на картах України. Загубилась вона серед дрімучих борів на північний схід від України.

 Російську імперію 1917 року революційні події потрясали: відбувся державний переворот, імператор зрікся престолу і передав правління державою Тимчасовому буржуазному уряду. За владу в Петрограді боролися різні політичні сили. У листопаді її захопили більшовики на чолі з Леніном. Українські патріоти вирішили скористатися історичною нагодою і створити суверенну державу.

1917 – 1918 роки були дуже важкими для утвердження української державності. Дуже жорстока була боротьба за владу в Києві. Однак сподівання українців не були марними. У листопаді 1917 року було проголошено Українську Народну Республіку.

Це видатна подія в історії українського народу.

  

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі...

Вони - студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.

В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це - символ нескореного духу нашої нації.

Вічна слава героям Крут!

 

Зимової пори дітлахи чекають чуда. І воно сталося в нашій школі напередодні  свята Нового року. Це були пригоди біля новорічної ялинки. Учні з задоволенням співали, грали, веселилися та виконували ролі Розбійників, Феї, Чаклунки, Принца. Навколо ялинки танцювали тигри і сніжинки, мушкетер і Новий рік. А в кінці свята Дід Мороз роздав подарунки. Всі були щасливі.

 

 

З 1  по 28 листопада в навчальному закладі проводився щорічний Місячник безпеки. Було проведено конкурс дитячих малюнків на тему" ДСНС- очима дітей" та  творчий конкурс виробів з прикладного матеріалу. Переможцями на шкільному рівні стали роботи Мацейка Єгора, та колективні роботи учнів 2 та 4 класів. Кращі роботи передали на районний етап.

Сьогодні, як і завжди 23 жовтня в селі Троїцьке віддали данину шани та поваги односельцям, що зі зброєю в руках, працюючи в тилу, своєю мужністю та патріотизмом завоювали нам мир і спокій. Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців, у тому числі сотні тройчан пройшли крізь це пекло і не скорилися. Ви історичні герої нашого села. Згадуючи цих людей і доблесні їхні справи, маємо завжди пам’ятати, що все пов’язане з минулою війною – це вічно жива історична пам’ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати почуття патріотизму не гучними гаслами, а ділом.
Нехай День визволення передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов'язок і пам'ять.
Тож дозольте привітати, з нагоди визволення села від фашистських загарбників, вас та ваші родини. Бажаємо довголіття, тепла і затишку в родинах, натхнення та оптимізму. Живіть на радість всім нам.

30 жовтня в сільському клубі за участю школярів відбувся захід до Дня людей похилого віку. Теплими словами та привітаннями вітали трударів, колгоспників, людей що віддали своє здоров"я та сили для нашого сьогодення- людей похилого віку. На святі звучали привітання від голови Новобогданівської сільської ради Хлистуна Д.П., односельців.

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Сердечно дякую вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаю вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Всім школярам бажаю гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття.

Зичу усім вам добра й благополуччя, міцного здоров’я, щастя і миру у вашому домі.

З метою підтримки ініціативи Організації Обєднаних Націй відносно проголошення 2011-2020 років Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху в Україні та посилення роботи щодо підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах напередодні канікулярного періоду, в навчальному закладі проведено 25 травня 2017 року єдиний національний урок «Безпека на дорозі-безпека життя»

https://mail.ukr.net/attach/show/14958243790134617512/4/IMAG1867.JPG

13 травня відбулася пізнавально-розвивальна гра подорож країнами Європи, де учні знайомилися з історією виникнення Євросоюзу, традиціями і звичаями народів Європи.

 

 В селі Троїцьке 9 травня разом з учасниками війни, дітьми війни, нинішніми захисниками Вітчизни,молоддю та учнями початкової школи проведено урочистий захід, мітинг-реквієм, присвячений Дню Перемоги, Дню пам’яті та примирення. Ми привітали присутніх з святом та поклали квіти до пам’ятників поховання воїнів-визволителів.

 

 

 

Сьогодні зібралися, щоб вшанувати і поздоровити всіх вас, дорогі наші жінки.

Ми вітаємо всіх жінок, наших мам, бабусь, сестер, вчителів. Всіх, кого ми знаємо і не знаємо. Всіх, хто живе поруч з нами і далеко від нас. Посивілих жінок і молодих дівчат. Низький уклін Вам, дорогі жінки, милі мами і бабусі, вчителі..

Саме в цей день, чудовий , весняний, людство вшановує жінку: жінку – кохану, жінку – господиню, жінку – трудівницю, жінку – берегиню життя на Землі. А перш за все – жінку-матір.

 

Зі святом ЖІНКИ, з ДНЕМ ВЕСНИ

Дозвольте привітати

Вас – найдорожчих на землі –

Дочку, дружину, матір!

Пам’ять наших земляків, воїнів-афганців – це болюча сторінка історії українського народу. Про неї потрібно пам’ятати, її потрібно згадувати. Багатьом матерям так і не судилося побачити сина, рідним – брата, дітям – батька. Сьогодні їхні обличчя закарбували лише старі сімейні фото, кам’яні плити пам’ятників, устелені квітами могили та серця, які плачуть, пам’ятають, сумують.

13 лютого в навчальному закладі відбулася виховна година-зустріч «Герої серед нас» з воїнами афганцями та воїнами АТО, де згадувалися наші земляки, які приймали участь в афганській війні та в АТО.

Воїни-афганці

Островський Володимир Вікторович,

Рюмшин Олександр Вікторович

Бобровник Віктор Віталійович

Іх запрошували на зустріч та з певних причин вони не змогли бути присутніми на заході.

Сьогодні виховна година присвячена і воїнам, які захищають в наші дні незалежність України.З березня 2014 року наша країна знаходиться в стані неоголошеної війни. Багато страждань випало на долю нашого народу за цей час, але він проявив свій незламний дух. Сьогодні на Сході України йдуть військові дії, точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку Україну наші герої. Це бійці, що зі зброєю в руках захищають крихкий східний кордон України, лікарі, які в мирний час повертають поранених в АТО з того світу, волонтери, на плечах яких тримається наша армія.
Багато синів пішли виконувати свій обов’язок перед Батьківщиною. Вони з гідністю несли і несуть бойову службу в лавах Збройних Сил України.
Серед них
і нащ земляк учасник АТО Романенко Євген Васильович.

Євгеній Васильович розповів учням про війну на Донбасі, побажав ніколи не брати в руки зброю без потреби,показав прапор кіборга,військове обмундирування.

Дякуючи за зустріч героям нашого часу хочу побажати солдатам – учасникам бойових дій – міцного здоров'я, сімейного благополуччя, успіхів, терпіння. Ми завжди будемо раду зустрічі з вами.

Сьогодні в початкову школу завітала казка разом з Феєю та Попелюшкою, Сніговиком, розбійниками, Лисичкою та Півником, Вовком та Зайцем, Тигром, Сніжинками, Дідом Морозом та Снігуркою. Лунали пісні, вірші, хороводи, привітання з нагоди новорічних свят.

 

 

 

 

19 грудня в нашій початковій школі відбулося свято Миколая. Вчитель Тимошенко С.В. ознайомила присутніх з легендою походження свята, учні розповідали вірші. Не обійшлося дійство без Антипки, Янголів та Миколая. Діти з задоволенням виконували ролі. За добрі справи, гарну поведінку та з нагоди свята учні отримали солодкі подарунки від депутата районної ради Краснопера Віктора Петровича. Він привітав дітей з святом та побажав отримувати міцні знання, рости здоровими та щасливими. За це йому вдячні учні та батьки. А ще шукали чобітки з солодощами від батьків. Свято вийшло по-сімейному теплим і радісним. Тож нехай Миколай завжди приносе нам добро в родину, нехай завжди нам помагає.

Учні, педагоги, батьківська громадськість навчального закладу приєдналися до акції «Подарунок для Героя». Було зібрано засоби гігієни, продукти харчування . Передача військовим  подарунків відбулася через волонтерську організацію "Патріот". Дякую всім за участь. Нехай наші герої повертаються живими і здоровими.

 

 

На виконання  наказу Відділу освіти Мелітопольської РДА 11.11.2016   №530 «Про план заходів з проведення у 2016 році Всеукраїнського тижня права»  в Троїцькій ЗШ 1 ст. були проведені наступні заходи, а саме:

- Проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини   -      09 грудня 2016 року

- оформили тематичний стенд;

- провели бесіду з елементами гри.

 

      На виконання наказу відділу освіти Мелітопольської РДА № 524 від 09.11.2016 року в навчальному закладі з 14 листопада по 14 грудня проходе Місячник безпеки життєдіяльності.

Було проведено:

  • конкурс малюнків на тему «ДСНС - очима дітей»;

  • Виховна година «Безпечне дитинство-майбутнє країни».

Переможцями шкільного етапу конкурсу стали: Тимошенко Міша (4 кл.), Мацейко  Давид (4кл.), Мальцев Олександр (2 кл.)

  21 октября у памятника жителям села погибшим в годы Великой Отечественной войны состоялся митинг посвящённый – Дню освобождения села Троицкое от немецко-фашистских захватчиков . С момента освобождения прошло уже 73 года. Эта дата вызывает в сердце каждого радость и горе, счастье и боль, великую гордость за свой народ, его мужество и героизм. На митинге присутствовали : родные погибших в годы войны, дети войны, учителя и учащиеся школы, жители села. Мы преклоняемся перед величием подвига наших солдат и поздравляем односельчан с праздником. Дорогие земляки! От всей души желаем вам крепкого здоровья, счастья, радости, достатка и взаимопонимания в семьях. А нашему родному селу мира и процветания !

 

13 жовтня в нашому навчальному закладі відбулося радісне, тепле свято до Дня захисників Вітчизни.

          Учні ознайомилися з історією свята Покрови Пресвятої Богородиці; з традиціями і звичаями відзначення Дня українського козацтва та Дня захисників Вітчизни. Вчителі школи прилучали дітей до цінностей народного життя, традицій рідного краю; виховували любов до рідної землі, її традицій, вірувань; виховували мужність, сміливість..

Провели конкурси на козацьку обачність, витривалість. Серйозні випробування пройшли хлопці на винахідливість.

      Ой, які ж обережні, витривалі, сміливі, спритні, винахідливі наші  учні.   Потім ще й зголодніли. Чи знаєте, якими стравами  ласували? Ну, звичайно українськими. А там і пампушки з часником, вареники, деруни, галушки і узвар.

       Зараз у жилах кожного  українця тече козацька кров, тече сміливість, мужність, героїзм і любов до Батьківщини, бо ми роду козацького діти, землі української цвіт.

     За добру долю і волю України колись боролися козаки. А тепер за волю нашої України борються солдати. Багато з них гине у боях, але дух свободи не вмирає. Вони будуть жити в нашій пам’яті.  

 

 

 

Сьогодні напередодні свята  Дня людей похилого віку, в сільському будинку культури відбулося тепле та радісне свято.   Отримали подяки за активну участь в житті села член первичної організації ветеранів Обернихіна Н.Г., довгожителі - Селюкова Л.П., Резнік Л.Є., Бурцев Л.С., ветеран війни Чепурний М.М.   Учні школи вітали своїх найдорожчих людей бабусів та дідусів. Для них звучали пісні, лунали вірші, танцювали. Багато теплих слів і побажань звучало на їхню адресу. Отже, шановні представники старшого покоління села Троїцьке. Прийміть привітання від  вчителів початкової школи, колективу будинку культури. Від усієї душі вітаємо вас зі святом - Днем людей похилого віку! Будьте здорові і щасливі! Ніколи не сумуйте, більше посміхайтеся, любіть і бережіть себе! Нехай ваша старість буде радісною, забезпеченою, не самотньою. У вас почався новий відрізок життя, безтурботного та спокійного. Не потрібно бігти на роботу, втомлюватися і кудись поспішати. Бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, добробуту вашим сім’ям, успіхів та активного довголіття!

 

 

 

 

 

 

 

 

            Відповідно до  наказу по Відділу освіти Мелітопольської РДА № 384 від 02.09.2016 «Про проведення Всеукраїнських Олімпійського тижня та Олімпійського уроку» т

Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту